На Волині розпочалась акція «Кольорові шкарпетки» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
На Волині розпочалась акція «Кольорові шкарпетки» (Відео)

Благодійна акція триватиме до 21 березня.

Фото espreso.tv.

На Волині розпочалась акція «Кольорові шкарпетки» (Відео)

В області розпочалась благодійна акція на підтримку людей із синдромом Дауна

Долучитися до неї можна, придбавши кольорові шкарпетки з особливим дизайном.

Про це повідомляє «Суспільне Волинь».

«Зібрані гроші спрямують на потреби дітей та молоді з синдромом Дауна», - розповіла Суспільному голова громадської організації Олена Мельник.

У зв’язку з карантином, Всесвітній день людей із синдромом Дауна, у Луцьку масштабно відзначати не планують.

В громадській організації «Даун-синдром» розповідають, акцію проводять восьмий рік поспіль. Шкарпетки з вигляду різні, символізують солідарність з людьми, які мають непарну хромосому.

«У 21-й парі в наших діток – зайва хромосома. Людина з синдромом Дауна має свої особливості та інвалідність, і не завжди є сприйняття у суспільстві. Наша акція направлена на те, щоб люди могли їх підтримати», – каже Олена Мельник.

Нині в організації понад 70 осіб із синдромом Дауна. Після перерви, яка була у час пандемії, спеціалісти зі Львова провели мотиваційний тренінг учасникам громадської організації.

У зв’язку з карантином, Всесвітній день людей із синдромом Дауна, у Луцьку масштабно відзначати не планують, розповіла Олена Мельник. Натомість зберуться на родинні заходи у громадській організації.

Благодійна акція «Кольорові шкарпетки» триватиме до 21 березня. Тоді ж Суспільне повідомить про результати: суму зібраних коштів та на що їх витратять.