Мовний омбудсмен звернеться до МОН через свято з нагоди відкриття жіночих убиралень у держуніверситеті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Мовний омбудсмен звернеться до МОН через свято з нагоди відкриття жіночих убиралень у держуніверситеті

Дивні урочистості до 8 Березня.

Фото ua.interfax.com.ua.

Мовний омбудсмен звернеться до МОН через свято з нагоди відкриття жіночих убиралень у держуніверситеті

Посадовець вражений адміністративним стрічково-перерізальним пафосом із ліричними викрутасами

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь підготував звернення до Міністерства освіти і науки (МОН) через проведення урочистого відкриття жіночих убиралень у Державному університеті телекомунікацій в Києві, передає агенція «Інтерфакс-Україна».

«Надзвичайно вражений такими «святковими» подіями в державному ВНЗ, в якому відкриттю жіночих вбиралень, що супроводжується адміністративним стрічково-перерізальним пафосом із ліричними викрутасами, в Україні повинен бути покладений край.

«Щось там не те», - написав Кремінь у соціальній мережі Facebook.

Як уповноважений підготував звернення на Міністерство освіти і науки України з метою проведення службового розслідування по факту зафіксованого «дійства». Щось там не те», - написав Кремінь у соціальній мережі Facebook.

 

 Читайте також: У Луцьку розмалювали нову зупинку біля ЦУМа: хуліганів засікли камери (Відео)

Раніше в ЗМІ було оприлюднено відео, на якому представники Державного університету телекомунікацій до дня 8 березня провели урочистий захід із відкриття жіночих убиралень. Захід проводили російською мовою.