Волинська школярка виграла стипендію на навчання в Африці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Волинська школярка виграла стипендію на навчання в Африці

Знай наших!

Фото "Буга".

Волинська школярка виграла стипендію на навчання в Африці

Одинадцятикласниця з Нововолинська – у четвірці школярів з України, які отримали повні стипендії на навчання в коледжах світу від програми UWC

Учениця школи №7 Юлія Ткачук буде здобувати освіту в коледжі у Танзанії, що на Сході Африки. Навчання відбувається англійською мовою за програмою Міжнародного бакалаврату. 

Про це пише інтернет-видання «Буг».

UWC (Коледжі Об’єднаного Світу) – це глобальна освітня організація. Щороку шляхом конкурсного відбору українські школярі можуть отримати повну або часткову стипендію на навчання в 18-ти країнах світу (США, Велика Британія, Німеччина, Норвегія, Італія, Танзанія, Таїланд, Китай, Японія та ін.).

Читати також: «Звідки стільки ненависті?»: у Рівному жорстоко побилися школярі

Юлія каже, що про UWC їй розповіла репетиторка, яка готує до ЗНО з української мови. Заповнила дівчина анкету в жовтні, брали участь у відборі 282 учні зі всієї України. Конкурс тривав у чотири етапи, через карантин – в онлайн форматі, хоча в попередні роки проходив у Києві.

У цьому коледжі вже навчається хлопець із Херсону і він розповів, як там жити і як відбувається навчання

«UWC збирає людей, які хочуть змінити світ на краще і я теж хочу це зробити. Коли після завершення всіх завдань мені зателефонували та привітали, що я проходжу до коледжу UWC East Africa в Танзанії, дуже зраділа. У батьків спочатку був шок. Вони були щасливі, але і переживали, що я поїду в Африку, – поділилася Юля.

До слова, у цьому коледжі вже навчається хлопець із Херсону. Він розповів, як там жити, як відбувається навчання.

Після коледжу є багато перспектив для подальшого розвитку. Юля розглядає два варіанти продовження навчання – вступити до вишу в Америці, куди також можна отримати гранти. А запасним варіантом, розповідає школярка, є університети України.

Цьогоріч Юля здає ЗНО, до якого вже готуєтьсяю. Дівчина займається з репетитором. Карантин, вважає, позитивно повпливав на підготовку, адже є можливість сконцентруватися на тих предметах, з яких буде оцінювання. Уже в серпні вона вирушить здобувати освіту в коледжі UWC East Africa.

Читати також: У селі на Ківерцівщині добудовують школу: показали стан готовності

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".