«Вони... партнери»: матір 8-річної моделі пояснила «роман» своєї доньки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
«Вони... партнери»: матір 8-річної моделі пояснила «роман» своєї доньки

Скандал облетів соцмережі.

Фото УНІАН.

«Вони... партнери»: матір 8-річної моделі пояснила «роман» своєї доньки

Дар’я Маханець, матір 8-річної Мілани, дала журналістам коментар щодо нібито стосунків між її дитиною та 13-річним блогером

Матір 8-літньої Мілани Дар'я Маханець дала коментар щодо віртуального роману, який, нібито, розвивається між її донькою та 13-річним Павлом. Мама заявляє, що в дітей немає справжніх стосунків, на дітях грошей не заробляють і нічого сороміцького у відвертих фото вона не бачить. І просить не травмувати психіку дітей.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Щойно зустрівшись із журналістами, мама восьмирічної блогерки одразу знімає сторіз. Зауважує, що посмішки на їхніх обличчях — нервові і є реакцією на стрес від негативних коментарів.

Мама Мілани каже, що фото в ліжку — жарт, та й загалом, дітилише повторюють тренди, популярні серед інших блогерів.

Восьмирічна Мілана Маханець та її 13-річний друг Паша Пай — маленькі блогери. За їхнім нібито романом спостерігають мільйони підписників. Але деякі відверті світлини та відео маленької пари спричинили хвилю громадського обурення через занадто сексуалізований зміст. Ситуацію взялись досліджувати правоохоронці.

Мама Мілани каже, що фото в ліжку — жарт, та й загалом, дітилише повторюють тренди, популярні серед інших блогерів.

«В них немає відносин, стосунків. Вони... партнери. Це такая хайпова тематика розвитку дитячої сторінки. Це було розраховано на дітей, а не на вихід кудись. Тобто там не вкладався якийсь зміст, який зараз підноситься в якомусь збоченому характері», - наголошує Дар'я Маханець.

Читайте також: «Я просто шокований»: з'явилася реакція батька 8-річної моделі на її роман у мережі.

За її словами, грошей за рекламу завдяки Instagram-роману родини дітей не отримують. Максимум - якась компанія може подарувати товар за згадку їхнього бренду, 

«Я ніколи не планувала заробляти гроші на дитині. Я не планую сама заробляти. Я планую, що може, коли вона виросте популярним блогером, коли буде в змозі сама вести сторінку — щоб вона була популярна», - пояснює жінка.

Мілана, Паша та їхні батьки дали покази в поліції. Дар'я Маханець сподівається, що кримінальне провадження щодо можливого виготовлення порнографії буде закрите до суду через відсутність складу злочину. Батьки хлопця чекають на адвокатів і без них інтерв'ю давати не бажають. А сама маленька Мілана, якій приписують роман із Пашею, зізналася журналістам, що любить його як брата.