Коли луцькі школярі можуть піти на дистанційне навчання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Коли луцькі школярі можуть піти на дистанційне навчання

До кінця навчального року лишилося 2 місяці.

Фото ІА Конкурент.

Коли луцькі школярі можуть піти на дистанційне навчання

Уже відомо про поодинокі прохання освітян до батьків реєструвати дітей у програмах для дистанційного навчання

Учні 5-11 класів у Луцькій громаді можуть перейти на дистанційне навчання, якщо область опиниться у «червоній зоні». Притім учні молодших класів і вихованці дитсадків продовжуватимуть ходити у свої заклади.

Про це «Першому» розповіла очільниця міського управління освіти Зіновія Лещенко.

Нагадаємо, тиждень тому Міністерство освіти та науки рекомендувало школам переводити на дистанційне навчання 5-11 класи.

Головна освітянка Луцька Зіновія Лещенко повідомила, що цього тижня луцькі школярі на весняних канікулах. І поки немає планів переводити їх на онлайн-навчання. Це може трапитися тільки у випадку потрапляння Волинської області до червоної карантинної зони.

 Через дотримання карантинних правил цьогоріч школярі менше хворіють на ГРВІ та кишкові інфекції, ніж раніше.

«Ми хочемо, щоб навчання було у звичайному режимі. Дистанційна форма – це дуже непросто. Не тому, що ми не вміємо її організувати: ми вже навчилися працювати і через Classroom, і через Zoom. Коли був локдаун на початку року, ми випробували усі ці формати. Але хотілося б продовжити навчання у школах. Воно більш ефективне», - каже посадовиця.

«При очному навчанні діти постійно під наглядом педагогів, а на дистанційному вони мають більшу небезпеку перебування в різних середовищах. В школі ж воно стале», - додає вона.

Зіновія Лещенко переконує, що через дотримання карантинних правил цьогоріч школярі менше хворіють на ГРВІ та кишкові інфекції, ніж раніше.

«В закладах немає сторонніх осіб, є стійки для антисептичної обробки рук, масковий режим. Усе це спрацювало», – наголошує освітянка.

Читати також:  На Волині королівський палац-пам’ятку перетворили на сміттєзвалище

Джерело: Перший