У Ковелі водії не хочуть возити пільговиків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У Ковелі водії не хочуть возити пільговиків

Тарас Яковлев звернувся до підприємців, аби вони провели роз’яснювальну роботу з водіями щодо належного ставлення до пасажирів. 

Фото kovelrada.gov.ua.

У Ковелі водії не хочуть возити пільговиків

Відбулася робоча нарада з підприємцями-перевізниками

Днями відбулася робоча нарада з підприємцями, які забезпечують міські пасажирські перевезення. Її провів перший заступник міського голови Тарас Яковлев, інформує Ковельська міська рада.

Йшлося про пільгові перевезення. На адресу міської влади надходять чисельні звернення про те, що водії відмовляють у безкоштовному проїзді пільговикам.

На адресу міської влади надходять чисельні звернення про те, що водії відмовляють у безкоштовному проїзді пільговикам.

Варто зауважити, що згідно п.п. 2.2.8. договору про організацію перевезення пасажирів на «Соціальних маршрутах» водії безкоштовно надають послугу людям, які відповідно до законодавства мають на це право. На інших маршрутах, згідно укладених договорів, перевозять двох пільговиків.

Тарас Яковлев звернувся до підприємців, аби вони виконували умови договору, провели відповідну роз’яснювальну роботу з водіями щодо належного ставлення до пасажирів. Він поінформував, що у Ковелі працюють над тим, аби запровадити електронний квиток у громадському транспорті.

- Це допоможе здійснювати повний контроль за пасажиропотоком. Ми дізнаємось, скільки насправді пільговиків користуються громадським транспортом. Також отримаємо повну картину щодо рівня завантаженості тих чи інших маршрутів залежно від часу доби. Це дозволить налаштувати маршрутну систему міста більш ефективно, - зауважив посадовець.

У ході наради були розглянуті питання стосовно виконання зобов’язань перевізниками. Перший заступник міського голови наголосив, що перевізникам необхідно дотримуватись схем та графіків руху автобусних маршрутів, проводити щоденну дезінфікацію транспортних засобів, дбати про їх санітарний стан, забезпечити масковий режим.