16-річний біатлоніст із команди Волині не осоромився на Чемпіонаті України серед дорослих спортсменів (Відео)

Михайло Хміль поступово покращує свої результати.

Фото volyn.com.ua.

Турнір триває в Буковелі

Другий змагальний день відкривали чоловіки. На спринт були заявлені 26 осіб, а вийшли на старт 25, про це пише biathlon.com.ua.

Лідерство після першого вогневого рубежу захопив Руслан Ткаленко, який зумів відстрілятися чисто і добре показав себе на лижні. Щоправда, без промахів пройти обидва вогневих рубежі в результаті не вдалося нікому.

Волинський спортсмен 16-річний Михайло Хміль прийшов до фінішу чотирнадцятим. На першому рубежі він відстрілявся чисто, на другому зробив три промахи.

А призерами спринту стали учасники, які не влучили два-три рази. Тарас Лесюк пішов на два штрафних кола на стрільбі лежачи, але відпрацював точно стійку, і завоював золото. Руслан Ткаленко на стрільбі стоячи не закрив відразу три мішені, але при цьому поступився всього 11 секунд Тарасу. А Денис Насико, що також має три промахи сумарно, програв майже півхвилини переможцю.

Нагадаємо, біатлоністка з Ковеля отримуватиме стипендію Президента.