Конспірологія: більшість українців вважають, що COVID-19 створили штучно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Конспірологія: більшість українців вважають, що COVID-19  створили штучно

Лише 19% респондентів думають, що останній коронавірус виник природним шляхом.

Фото Укрінформ.

Конспірологія: більшість українців вважають, що COVID-19 створили штучно

Абсолютна більшість українців (71%) вважають, що коронавірус - це штучно створений вірус

Тільки 19% респондентів думають, що він виник природним шляхом. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».
Серед тих, хто вважає вірус штучно створеним, відносна більшість вважає, що його створили в результаті наукового експерименту (31%), як бактеріологічну зброю (27%), з метою зменшення кількості населення (40%).

Тільки 19% респондентів думають, що він виник природним шляхом.

Ще 17% - з метою створення економічної кризи, 16% – з метою заробітку на вакцині, 12% – для контролю над людьми.

 

 

Читайте також Реабілітаційний та перинатальний центри у Луцьку покажуть фахівцям з усієї України​.

Опитування проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 18-19 березня 2021 року серед 1500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,5%.

Нагадаємо, за даними опитування Соціологічної групи «Рейтинг», на початку березня 2021 року майже половина (45%) українців вважають, що найбільшу відповідальність за своєчасну вакцинацію населення від Covid-19 несе міністр охорони здоров'я. Ще 22% респондентів покладають відповідальність на президента.

Джерело: Главком.