На Волині спіймали браконьєра, який наловив риби майже на 10 тисяч гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.67 € 33.67
На Волині спіймали браконьєра, який наловив риби майже на 10 тисяч гривень (Фото)

Волинський рибпатруль вдячний громадянам за допомогу у виявленні правопорушень.

Фото Pixabay.

На Волині спіймали браконьєра, який наловив риби майже на 10 тисяч гривень (Фото)

У період з 22 по 29 березня 2021 року державними інспекторами Волинського рибоохоронного патруля викрито 22 порушення природоохоронного законодавства

Так, складено 14 протоколів за порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та чотири – за грубі порушення рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП). Крім того оформлено чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За даний період на порушників накладено 697 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 38 262 грн. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 5 кг водних біоресурсів. Також вилучено 8 од. заборонних знарядь лову та ще 73 од. – за актами безхазяйного майна», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, 26 березня державними інспекторами Волинського рибоохоронного патруля проведено рибоохоронний рейд на р. Стохід, поблизу сіл Угли та Арсеновичі Ковельського району Волинської області. Під час обстеження водного об’єкту виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено 32 од. сітних знарядь лову.  Складено два акти виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя вилучено.

На р. Стохід вилучено 30 од. сіток, загальною довжиною 500 метрів.

На тій ж водоймі викрито громадянина, який порушував Правила рибальства. На особу оформлено протокол про адмінправопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено відповідні штрафні санкції.

Того ж дня в ході рибоохоронної роботи на оз. Прибич Шацької ТГ Ковельського району викрито п’ять порушень Правил рибальства. На викритих громадян складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено відповідні штрафні санкції.

26 березня під час рейду на р. Стохід в межах сіл Оленино, Боровно та Великий Обзир Камінь-Каширського району (Ландшафтний заказник «Стохід») вилучено 30 од. сіток, загальною довжиною 500 метрів. З сіток випущено у водне середовище рибу: 9 екз. щук, 13 екз. карась сріблястий, 17 екз. плітки та 10 екз. окуня. Попереджено збитків на суму 9 768 грн.

Пізніше на тій ж водоймі викрито громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів знаряддям лову, виготовленими із сіткоснастевих матеріалів. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

Читайте також: Волинянин вночі настріляв забагато риби – отримає штраф.

На особу складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до районного суду для притягнення порушника до відповідальності. Знаряддя лову вилучено.

27 березня завдяки зверненню небайдужого рибалки на «гарячу лінію» Волинського рибпатруля виявлено безгосподарські знаряддя лову на старому руслі р. Стир, поблизу с. Годомичі Маневицької ТГ Волинської області. Так, з водойми вилучено п’ять од. сітних знарядь лову, складено відповідний безгосподарський акт.

Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатруля: (067) 360-78-40.

Нагадуємо, з першого квітня розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега за межами нерестовищ.

 

 

 

 

 

 

Джерело: Рибоохоронний патруль Волинської області