Зірку серіалу «Школа» Василенко зґвалтували - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Зірку серіалу «Школа» Василенко зґвалтували

Чоловік розбив телефон Василенко, а вона встигла голою вибігти на вулицю.

Фото із сайту tochka.net.

Зірку серіалу «Школа» Василенко зґвалтували

Українська акторка та модель, зірка серіалу «Школа» Ліза Василенко зізналася у приголомшливих речах

Так, у інтерв’ю YouTube-каналу «Пушка» знаменитість вперше розповіла, як її зґвалтували у 17 років, пише ТСН.

Інцидент стався у Москві. Там Ліза потрапила до компанії ескортниць. На дні народженні однієї з них Василенко щось підсипали у коктейль.

«У мене немає половини спогадів. У мене є початок і кінець. Початок – я сиджу, п’ю, кінець – мене тр*хає жирний дід. Мене зґвалтували. Я пам’ятаю просто, що він зверху, він величезний, а я не можу вилізти... Навіть якщо мама дивитиметься це інтерв’ю, вона почує це вперше», – сказала зі сльозами на очах Ліза.

Наступного ранку Лізі привезли як вибачення новий IPhone.

Артистка пригадує, що вона плакала, кричала, ґвалтівник встав, він, за словами Лізи, перебував під дією якихось важких препаратів. Чоловік розбив телефон Василенко, а вона встигла голою вибігти на вулицю.

«Зупиняється таксі, я не знаю, на що чекати у цей момент. Я дивилася на таксиста і думала, що все закінчиться ще гірше. Але він саджає мене назад і говорить: «Я все розумію. Скажи, куди вести, я просто довезу, аби ти була цілою». Тоді я ох*рєла, що ще є люди хороші», – поділилася Ліза.

Таксист довіз Василенко до тої дівчини, у якої вона жила і в якої був день народження. Натомість знайома заявила, що Ліза принижує її друзів, що підводить їх. Наступного ранку Лізі привезли як вибачення новий IPhone.

Читайте також: У Луцьку п'яний влаштував стрілянину

На запитання ведучої, чому Ліза не написала заяву до поліції, вона відповіла: «Я була сама. Я не знала, що мені робити. У мене не було на той період друзів. У мене був мій аб’юзивний хлопець, який мене п*здив, і батьки, які мене не розуміли. У мене нікого більше не було», – пояснила Василенко.