На Волині крадії розбирають нещодавно відремонтований міст (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
На Волині крадії розбирають нещодавно відремонтований міст (Фото)

Ласі до чужого.

Фото дорожників Волині.

На Волині крадії розбирають нещодавно відремонтований міст (Фото)

Складові автомобільних доріг, а найчастіше технічні засоби організації дорожнього руху, часто стають об’єктами зазіхання тих, хто ласий до легкої наживи та не гребує прихопити чуже. Хтось з таких накинув оком на міст через річку Прип’ять, що розташований на автошляху Т-03-08 поблизу села Здомишель

Уже неодноразово були випадки привласнення невідомими особами перильного огородження та інших елементів цієї штучної споруди. Унаслідок таких дій зловмисників, особи яких так і не встановили правоохоронні органи, міст в незадовільному стані, загрозливий для безпеки учасників дорожнього руху.

Упродовж жовтня-грудня минулого року на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області проведено комплекс робіт з відновлення цієї штучної споруди, завдовжки понад 68 метрів. Зокрема, укріплено відкоси мосту, замінено гідроізоляцію, встановлено нове бар’єрне та перильне огородження, відновлено дорожнє покриття тощо.бНа світлині показано, яким міст був до ремонту і яким став на стадії його завершення. На ремонтні роботи спрямовано майже 3,2 млн. грн. державних коштів.

Однак, днями під час комісійного обстеження автошляху Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/ виявлено чергову крадіжку елементів мосту через річку Прип’ять неподалік Здомишля. На щойно відновленому мості поцуплено 82 комплекти кріплень (болти і гайки) бар’єрного оцинкованого огородження та 5 світлоповертаючих елементів.

З метою розшуку та притягнення до відповідальності крадіїв, а також відшкодування ними завданої шкоди, дорожники написали в поліцію заяву. Мають підозру, що на цьому злодійство на вказаному мості не закінчиться, бо хтось зазіхає на новеньке оцинковане огородження.

«Унаслідок таких протиправних вчинків несвідомих громадян не лише завдається шкода державному майну, а й створюється загроза для користувачів доріг – огородження бар’єрного і перильного типу встановлюються на мостах задля безпеки водіїв та пішоходів. Якщо наші побоювання справдяться, буде не лише нанівець зведена праця мостовиків І дорожників, а й марно витрачені кошти платників податків, що були виділені на ремонт мосту», – зазначають дорожники.

Дорожники сподіваються, що місцеві жителі чи інші громадяни мають інформацію про осіб, які вчинили крадіжку на цій штучній споруді, і допоможуть спіймати крадіїв.

Волинян закликають не бути байдужими і запобігти злочину, зателефонувавши за номером 102, або в Службу автомобільних доріг у Волинській області (тел. 0332 78 54 72).

До слова, згідно з чинним законодавством за викрадення чужого майна передбачено не лише адміністративну відповідальність, а й кримінальну – щонайменше штраф у розмірі до 51 тис. грн., громадські роботи до 240 годин, виправні роботи до 2 років, арешт до 6 місяців або обмеження волі до 5 років.

Читати також: Біля Нововолинська затримали бус з бандою, яка чистила квартири на Волині

 

 

Джерело: Служба автомобільних доріг області