Онучка Софії Ротару ходить у найдорожчій масці – за 6700 гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.37
Онучка Софії Ротару ходить у найдорожчій масці – за 6700 гривень

Тут Соня у найдешевшій масці за 4500 гривень.

Фото Точка.НЕТ

Онучка Софії Ротару ходить у найдорожчій масці – за 6700 гривень

Такі засоби захисту від коронавірусу виготовляє українська дизайнерка Віта Кін

Маска за ціною у 6700 гривень з оригінальним візерунком ручної роботи продається на її офіційному сайті, дослідило видання «Сегодня». Це ціна за штуку. Є й дешевші – по 4500 гривень, і їх розбирають. У виробі від Віти Кін помітили, зокрема, онуку Софії Ротару – Соню Євдокименко.

 

 

Але популярність українській дизайнерці принесли аж ніяк не маски. Віта Кін відома, без перебільшення, на весь світ своїми вишиванками з льону, які прикрашені контрастними орнаментами. Її наряди, які стали фешн-візитівкою України, носять світові легенди. У тому числі, до слова, і Софія Ротару, яка неодноразово красувалася на концертах та й у повсякденному житті у вишиванках бренду.

У списку любителів особливого вбрання є також Демі Мур, Марина Порошенко, Ксенія Собчак і навіть королева Нідерландів Максима.

Джамала також шанувальниця 100% льону та оригінальних українських фешн-поєднань. У списку любителів особливого вбрання є також Демі Мур, Марина Порошенко, Ксенія Собчак і навіть королева Нідерландів Максима. Ось так!

Читайте також у нас: Лідер Kozak SYSTEM: «Я не хочу перемагати когось, я хочу перемагати себе» (Відео).

Ціни на вишиванки Віти Кін, звісно, чималі. Найдешевша  «сорочина» коштує від 28 тисяч гривень. А за найдорожчу сукню з українськими візерунками на сайті правлять 67 тисяч гривень. Так що вишита маска у порівнянні з вишитою сукенкою чи сорочкою, - це так, дрібничка…