«Добре, що є Путін»: на порозі війни українська викладачка похвалила президента Росії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
«Добре, що є Путін»: на порозі війни українська викладачка похвалила президента Росії

Викладачка українського університету зізналася, що вболіває за Росію.

Фото Фокус.

«Добре, що є Путін»: на порозі війни українська викладачка похвалила президента Росії

І це поки наш ворог підтягує війська

У соцмережах розгорівся скандал у зв’язку з висловлюваннями доцентки і викладачки Харківської державної академії культури Наталії Сімейкіної щодо конфлікту на Донбасі.

Як повідомляє Фокус, свої доводи на підтримку прокремлівських терористів і російських військ вона вирішила привести під постом про «корисних ідіотів для Кремля».

Добре, що є Путін, може всіх не доб’ють.

«Куди лізуть не російськомовні? Полізли на Донбас Турчинов і вся банда. У мене там повно студентів, які пишуть правду. Добре, що є Путін, може всіх не доб’ють», — заявила Сімейкіна.

У зв’язку з цим інші користувачі звинуватили її у сепаратизмі, у відповідь на що викладачка вибухнула критикою на адресу України, використовуючи стандартні тези російської пропаганди про «американських і європейських порадників».

Закінчилася суперечка тим, що Сімейкіна після критики з боку інших учасників дискусії вирішила видалити свої провокаційні коментарі.

Нагадаємо, РФ стягує до кордону з Україною артилерію – розслідувачі.