На італійському острові Сардинія під час весілля загинув трирічний український хлопчик - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
На італійському острові Сардинія під час весілля загинув трирічний український хлопчик

Немає слів...

Ілюстрація vsn.com.ua

На італійському острові Сардинія під час весілля загинув трирічний український хлопчик

Дитина впала в басейн...

На італійському острові Сардинія під час весілля втопився трирічний український хлопчик Антоній Вольський, син місцевого православного священника.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на ТСН, сім'я отця Миколи приїхала разом з ним на весілля. Дитина непомітно для дорослих вийшла з дому і впала в басейн. Лікарі швидкої, які приїхали на виклик, виявилися безсилі.

Дитина непомітно для дорослих вийшла з дому і впала в басейн. Лікарі швидкої, які приїхали на виклик, виявилися безсилі.

Стало відомо, що вже зробили розтин тіла хлопчика, але результати поки не оприлюднені. За попередніми даними, дитина впала в басейн і вдарилася головою — там практично не було води.

Все сталося на острові Сардинія в місті Куарту-Сант'Елена неподалік від Кальярі. Поліція не виключає інші причини смерті. У зв'язку з чим італійські карабінери почали розслідування.

Відомо, що батько хлопчика — священник, на віллі з басейном вранці він обвінчав пару. І в цьому будинку священник зі своєю дружиною і дітьми залишився на обід.

Читайте також: Зловмисники розкрадали лісопродукцію: коли купюри розклали в одній із кімнат, вони вкрили всю підлогу.