З моста – у воду: патрульні врятували дівчину, яка готувалася до стрибка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
З моста – у воду: патрульні врятували дівчину, яка готувалася до стрибка

Фото з відкритих джерел.

З моста – у воду: патрульні врятували дівчину, яка готувалася до стрибка

Патрульні в останній момент врятували дівчину від стрибка з мосту в Дніпрі

У минулу неділю ввечері правоохоронцці на камерах відеоспостереження побачили, як  дівчина намагалася зістрибнути з Центрального мосту в Дніпрі. Вона зняла рюкзак і перелізла через перила, обхопивши електроопору, повідомляє Цензор. НЕТ. І вже готувалася до стрибка.

Саме в цей момент на місце під'їхали патрульні поліцейські, які перетягнули дівчину через огорожу назад і тим самим уберегли від необдуманого вчинку.  

Саме в цей момент на місце під'їхали патрульні поліцейські, які перетягнули дівчину через огорожу назад і тим самим уберегли від необдуманого вчинку. Камера ситуаційного центру Дніпра відобразила момент наміру  самогубства. Патрульні, які моментально зреагували на виклик та врятували дівчину, - це сержант Тетяна Остапчук та рядовий Микола Котенко.

Патрульні, які моментально зреагували на виклик та врятували дівчину, - це сержант Тетяна Остапчук та рядовий Микола Котенко.

Роксолана Вишневич

Читати також: Школярка наковталася таблеток: на Волині – третя спроба самогубства серед дітей