У лікарні волинського містечка встановлюють кисневу станцію вартістю 3 мільйони гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У лікарні волинського містечка встановлюють кисневу станцію вартістю 3 мільйони гривень

Нині в лікарні підключено та функціонує 43 двоконтурних кисневих концентратори.

Фото kivrada.gov.ua.

У лікарні волинського містечка встановлюють кисневу станцію вартістю 3 мільйони гривень

Її встановлять за рахунок коштів благодійного фонду

У Ківерцівській центральній лікарні встановлюють кисневе обладнання, яке є необхідним для лікування хворих, інформує Ківерцівська міська рада.

– Нині в лікарні підключено та функціонує 43 двоконтурних кисневих концентратори, з розрахунку один на два пацієнти, тобто 43 множимо на 2 отримуємо 86 точок для подачі кисню. Також є ще 36 точок централізованої подачі кисню,- повідомив генеральний директор лікарні Михайло Слижук. – У лікарні є 110 ліжок для лікування хворих на коронавірус. Тож враховуючи 86 і 36 точок для подачі кисню, маємо в результаті стовідсоткову забезпеченість усіх 110 ліжок, навіть із запасом. Ще ми маємо у наявності 50 балонів з киснем, з яких постійно підключеними є 9.

Нині в лікарні підключено та функціонує 43 двоконтурних кисневих концентратори, з розрахунку один на два пацієнти, тобто 43 множимо на 2 отримуємо 86 точок для подачі кисню. Також є ще 36 точок централізованої подачі кисню.

Також генеральний директор розповів про те, що киснева бочка для подачі рідкого кисню встановлена згідно усіх вимог та готова до введення в експлуатацію згідно укладеного договору про постачання медичного кисню з Львівським хімічним заводом.

У лікарні проводять ремонт приміщення кисневої станції, яка самостійно вироблятиме кисень з допомогою встановленого компресора з концентратором. Станція, вартістю 3 мільйони гривень, буде встановлена за рахунок благодійного фонду «Сто відсотків життя».