Лучан захистять від кліщів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Лучан захистять від кліщів

Уже у 2021 році за медичною допомогою до лікарів звернулось 24 волинянина.

Фото із сайту lutsk.rayon.in.ua.

Лучан захистять від кліщів

У парках та скверах обласного центру проведуть комплекс заходів, спрямованих на знищення кліщів та інших шкідників

Про це під час засідання сесії Луцької міської ради 28 квітня повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, передає ІА Волинські новини.

За три місяці 2021 року в Україні зафіксували щонайменше 236 випадків хвороби Лайма.

З його слів, найближчим часом у Луцьку заплановані заходи зі знищення паразитів у парках, скверах, адже у зв’язку з приходом весняного періоду на території зелених насаджень активізувалися кліщі.

«Для проведення дезинсекції проти кліщів потрібно декілька днів сухої погоди, аби дощ не змив спеціальні засоби. Як тільки дозволять погодні умови, ми одразу проведемо ці роботи», – зазначив міський очільник і наголосив, що взяв організацію робіт зі знищення кліщів у зелених зонах Луцька під особистий контроль.

Читайте також: На Волині почався сезон кліщів: покусані вже звернулися до медиків

Нагадаємо, за три місяці 2010 року в Україні зафіксували щонайменше 236 випадків хвороби Лайма, що передається з укусом кліща. У травні того ж року госпіталізували волинянина з підозрою на енцефаліт. Чоловіка вкусив кліщ під час прогулянки у лісі. Як правило, весняний пік активності кліщів припадає на квітень-травень. Уже у 2021 році за медичною допомогою до лікарів звернулось 24 волинянина. Про це повідомляють у Волинському лабораторному центрі.