Лікарня у волинському містечку придбала рентген вартістю понад 2 мільйони гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Лікарня у волинському містечку придбала рентген вартістю понад 2 мільйони гривень

Рентгендіагностичне дослідження є невід’ємною частиною у встановленні частини діагнозів.

Фото kivrada.gov.ua.

Лікарня у волинському містечку придбала рентген вартістю понад 2 мільйони гривень

Під час робочого візиту рентген-апарат апарат випробували на заступникові міського голови

КП «Ківерцівська центральна лікарня» придбала та увела в експлуатацію радіографічну цифрову систему MobileCooper (апарат рентгенівський діагностичний пересувний) із цифровою обробкою зображення для проведення якісних рентгенографій. Про це інформує Ківерцівська міська рада.

Вартість апаратури становить 2 мільйони 145 тисяч гривень (кошти НЗУ).

Міський голова Олександр Ковальчук разом із своїм заступником Віктором Лисюком проінспектували хід робіт по встановленню та обладнанню кімнати для даного рентгену.

Міський голова Олександр Ковальчук разом із своїм заступником Віктором Лисюком проінспектували хід робіт по встановленню та обладнанню кімнати для даного рентгену. Під час робочого візиту Віктор Володимирович дозволив випробувати на собі новий рентген-апарат.

Рентгендіагностичне дослідження є невід’ємною частиною у встановленні частини діагнозів, у тому числі при лікуванні ускладнень COVID-19. 

Пересувний рентгенологічний апарат забезпечить обстеження пацієнтів, які знаходяться на кисневій терапії і не можуть транспортуватись до рентгенологічного кабінету.