На Горохівщині вогонь наробив лиха на 120 тисяч гривень (Відео. Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
На Горохівщині вогонь наробив лиха на 120 тисяч гривень (Відео. Фото)

Ймовірна причина виникнення пожежі - коротке замикання електромережі.

Фото ГУДСНС України у Волинській області.

На Горохівщині вогонь наробив лиха на 120 тисяч гривень (Відео. Фото)

У Миркові горіло господарське приміщення

Повідомлення про пожежу в селі Мирків горохівські рятівники отримали о 22 годині 33 хвилини. Цього разу гасили хлів, з якого господарі, побачивши полум’я, встигли вивести корову та коня й випустити свиню.

 

 У провідного інспектора Горохівського районного відділення управління ДСНС України у Волинській області старшого лейтенанта Володимира Лисюка довідалася, що попередньою причиною пожежі є замикання електропроводки.

Цього разу гасили хлів, з якого господарі, побачивши полум’я, вспіли вивести корову та коня й випустити свиню.

Пожежу було ліквідовано о 22 годині 33 хвилини. Хоча й вона наробила людям клопотів перед Великоднем, знищивши повністю дах цегляного будівлі й три тонни сіна але, на щастя, ніхто з мешканців обійстя не постраждав.  

Сумою збитків вважаються 120 тисяч гривень. Десь іще бродить по селі перелякана свиня, але, хочеться вірити, щоб вона потрапить на  очі совісних людей, які повернуть її власникам. 

 

 Читайте такожПоліція приїхала до одинадцятикласника, який гасив пожежу в полі

Рятувальники  9ДПРЧ УДСНС України у Волинській області закликають жителів громад дотримуватися правил пожежної безпеки, щоб не наробити лиха ні собі, ні сусідам. 

Леся ВЛАШИНЕЦЬ