Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
У Польщі попалися українці, які підробляли запрошення на роботу для громадян нашої країни

Тривають слідчі дії.

Фото Главком.

У Польщі попалися українці, які підробляли запрошення на роботу для громадян нашої країни

Подробиці інциденту встановлюють правоохоронці

23 громадян Польщі та 5 громадян України затримали за підозрою в причетності до нелегальної міграції українців.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Бещадського відділу прикордонної служби, перші затримання розпочалися ще в 2019 році, а останніх осіб вдалося впіймати кілька днів тому.

На чолі групи стояла 47-річна дружина фермера з Підкарпатського воєводства. Вона визначала завдання для кожного зі своїх спільників і керувала ними.

У схемі були задіяні підставні особи, від імені яких робилися вищевказані фіктивні документи, з якими громадяни України могли перетнути кордон.

Реклама Google

Усіх затриманих звинувачують в тому, що вони організували перетин польського кордону для українців на підставі фіктивних документів. Зокрема, йдеться про «освядчення» або «зезволення», які бралися в Підкарпатському воєводстві й потім продавалися тим, кому потрібно було приїхати до Польщі. Згодом цих осіб уже легалізовували на місці.

У схемі були задіяні підставні особи, від імені яких робилися вищевказані фіктивні документи, з якими громадяни України могли перетнути кордон. Слідство вважає, що послугами групи скористалося понад 700 українців.

Подальшим розслідування справи займається прокуратура в Перемишлі. Підозрюваним може загрожувати від 3-х місяців до 10 років в'язниці.

Читайте також: Зламав 9 ребер і пробив легені: гонщик з України потрапив в аварію у Польщі.

Telegram Channel