Зламав 9 ребер і пробив легені: гонщик з України потрапив в аварію у Польщі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Зламав 9 ребер і пробив легені: гонщик з України потрапив в аварію у Польщі

Наразі він перебуває під наглядом медиків.

Фото Главком.

Зламав 9 ребер і пробив легені: гонщик з України потрапив в аварію у Польщі

34-річний український спідвеїст Андрій Карпов, який виступає за польський клуб вищої ліги спідвею 7R Stolaro Stal (Жешув), зазнав важких травм під час тренування

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на nowiny24.pl, український спортсмен потрапив в аварію під час тренування у вівторок, 27 квітня, на трасі в місті Грудзьондз. 

Під час виходу з віражу він на швидкості врізався в відбійник. Українця в важкому стані одразу забрали до лікарні, де його прооперували. Виявилося, що у спортсмена зламано аж 9 ребер та пробито легені. 

Українець Андрій Карпов почав виступати за команду 7R Stolaro Stal (Жешув) з цього сезону.

Зараз Андрій Карпов перебував у фармакологічній комі. Його стан залишається тяжким. Лікарі проводять додаткові дослідження, щоб виключити інші травми. Початковий прогноз хороший, однак для об’єктивної оцінки знадобиться кілька днів, коли стан спортсмена нормалізується. 

Українець Андрій Карпов почав виступати за команду 7R Stolaro Stal (Жешув) з цього сезону. Раніше він протягом 2-х сезонів був спідвеїстом команди Cellfast Wilków (Кросно).

Читайте також: У Польщі українець удавав із себе словака, щоб викрасти 120 посудомийних машин.