![Волинянку серед ночі розбудив… злодій](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/fv/7ma5uy-nsre53gret3nioiwcysksfka3c466fv2.jpg)
Горохівські поліцейські розшукують крадія.
Волинянку серед ночі розбудив… злодій
Інцидент зафіксовано в місті Берестечку
Там місцева жителька почула підозрілий шум на подвір’ї о пів на другу ночі. Підозра на те, що в двір закрався злодій, справдилася. Крадій, який пошкодив замок у дверях сараю, поспіхом утікав, прихопивши з нього болгарку «Bosch», шуруповерт та інструменти для ремонту автомобіля.
Крадій прихопив з нього болгарку «Bosch», шуруповерт та інструменти для ремонту автомобіля.
Налякана 41-річна господиня кричала вслід паскуднику, але він чкурнув із місця злочину, ховаючи в темряві лице. Відвертався, звісно, не від сорому, а від боязні бути впізнаним.
Усе таємне свого часу стає явним. Якщо не перед людьми, то перед Богом.
Горохівські поліцейські розшукують крадія.
Леся ВЛАШИНЕЦЬ.
Читайте також у нас: «Ігор Палиця може подарувати кожному волинянину по 230 доларів».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)