Україна цьогоріч націлилася на 100 млн тонн врожаю зернових і олійних культур - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Україна цьогоріч націлилася на 100 млн тонн врожаю зернових і олійних культур

Отакої!

Фото epravda.com.ua

Україна цьогоріч націлилася на 100 млн тонн врожаю зернових і олійних культур

Аби лиш кількість опадів не підвела

Цього сезону Україна може зібрати 100 млн тонн врожаю зернових і олійних, очікується зростання врожаю озимої пшениці, кукурудзи, соняшнику, ячменю і, можливо, сої.

Про це заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко, передає Економічна правда з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Якщо кількість опадів буде на тому рівні, як ми бачимо в травні, то й щодо сої у нас також буде приріст», - додав міністр.

Якщо кількість опадів буде на тому рівні, як ми бачимо в травні, то й щодо сої у нас також буде приріст.

За його словами, своєчасне виконання аграріями комплексу весняно-польових робіт дає змогу оцінювати обсяги врожаю у нинішньому сезоні зі «здоровим оптимізмом».

«Ми маємо всі передумови до встановлення цього року абсолютного рекорду - врожаю зернових і олійних культур (на рівні - ред.) 100 млн тонн», - сказав міністр на прес-конференції.

Раніше Українська зернова асоціація (УЗА) оцінила зростання потенційного врожаю зернових і олійних у 2021/2022 маркетинговому році на 14,5% порівняно з 2020/2021 МР - до 96,25 млн тонн у зв'язку з хорошою зимівлею озимих культур і сприятливими погодними умовами.

У березні 2021 року в Мінекономіки заявляли, що врожай зернових в Україні цьогоріч очікується на рівні 75 мільйонів тонн, це - показник рівня 2019 року, що залишається рекордним обсягом врожаю.

Читайте також: На Волині - брак робітничих професій, а молодь йде вчитися у виші.