В Україні запустили карту вакцинації: Волинь – на 16 місці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
В Україні запустили карту вакцинації: Волинь – на 16 місці

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України.

Фото ілюстративне.

В Україні запустили карту вакцинації: Волинь – на 16 місці

Громадська організація «Антикорупційний штаб» запустила карту вакцинації. За допомогою карти українці зможуть у кілька кліків знайти найближчий пункт вакцинації та ознайомитися із статистикою щеплень на ньому

Згідно з даними аналітиків ГО «Антикорупційний штаб», наразі Волинська область посідає 16-те місце серед 24-х регіонів України за кількістю провакцинованого населення із розрахунку на 10 тис. осіб, пише Конкурент.

У топ-3 за кількістю щеплених від COVID-19 осіб входять Київська, Полтавська та Тернопільська області. Найменше осіб провакциновано на Донеччині, Луганщині та Харківщині. 

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України.

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих території), є повністю безкоштовною, має форму зворотнього зв’язку та можливість повідомити про порушення пов’язані з процесом вакцинації в України. 

«До Антикорупційного штабу регулярно звертаються зі скаргами на порушення в процесі вакцинації. Це і недотримання соціальної дистанції, і вакцинація в порушення етапів визначених МОЗ, і надмірна утилізація вакцин. Відтепер кожен українець отримав змогу побачити існуючі пункти вакцинації та статистику використання вакцин ними, а також залишити повідомлення про порушення, на яке обов’язково відреагують наші юристи», – зазначив виконавчий директор ГО «Антикорупційний штаб» Сергій Миткалик.

Читайте також: Нардеп-борець Жан Беленюк після вакцинації від COVID-19 вхопився за вила і вирушив «полювати на скотиняк»