Помер передостанній учасник бойових дій у Другій світовій війні, найбагатший дідусь Ратнівщини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Помер передостанній учасник бойових дій у Другій світовій війні, найбагатший дідусь Ратнівщини

На 100-у році життя відійшов у Засвіти Микола Ковальчук.

Фото Валентини Борзовець.

Помер передостанній учасник бойових дій у Другій світовій війні, найбагатший дідусь Ратнівщини

Микола Федорович Ковальчук – учасник бойових дій у Другій Світовій війні, який потрапив на фронт у 1944 році, але не дійшов до Берліна, мав поранення, та визволяв ще Чехословаччину

Фронтовик Микола Ковальчук нагороджений орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня. Його вважали найбагатшим дідусем на нащадків на Ратнівщині.

Дідусь на 100-у році життя відійшов у Засвіти. Залишились без батька 6 дітей, 46 внуків, 149 правнуків та 11 праправнуків (а, можливо, вже і більше).

Залишились без батька 6 дітей, 46 внуків, 149 правнуків та 11 праправнуків (а, можливо, вже і більше).

Дідусь до остатнього міг порахувати своїх прямих нащадків і майже без помилково назвати всіх поіменно, особливо тих, хто жив поряд і спілкувався з ним найчастіше.

Дідусь проживав у Гірниках у своєї дочки Марії, хоча прописаний у Язавнях біля сина. Все життя займався будівництвом, будував хати собі, дітям, односельчанам, робив столярку. І до останнього цікавився, як і чим займаються, що роблять його нащадки.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.