Баскетбол: визначився переможець Вищої ліги та новачок Суперліги (Відео)

Завершився чемпіонат України серед команд Вищої ліги.

Фото пресслужби ФБУ.

Рівненчани не змогли на свому майданчику здолати одеситів

БІПА перемогла на виїзді Рівне в вирішальному, п`ятому, матчі фінальної серії плей-оф Вищої ліги – 68:59, передає пресслужба ФБУ.

Більшу частину ігрового часу перебіг подій був схожий на попередні матчі серії в Одесі – практично рівна боротьба. За першу половину максимальна різниця на сягала семи очок на користь господарів. Та гості до великої перерви скоротили її до трьох.

Паттон отримав титул MVP Вищої ліги, а Євген Коровяков з Рівного став найкращим форвардом.

Запевнення тренера рівнян Михайла Переверзія про те, що домашній майданчик зовсім не гарантує автоматично переваги почали стверджуватися в другій половині. У гостей, схоже, залишилося більше сил. Одесити поступово захопили ігрову перевагу та пішли у відрив. У заключній 10-хвилинці гості вже випереджали господарів на понад 10 очок. Потужно діяла пара легіонерів БІПИ Паттон – Хейнс.

У підсумку одесити не відпустили перевагу, виборовши третю перемогу в серії та чемпіонський титул.

Найрезультативнішими стали Джошуа Паттон – 22 очка, та Рендал Хейнс – 21. Паттон отримав титул MVP Вищої ліги, а Євген Коровяков з Рівного став найкращим форвардом.