У Посольстві Канади в Україні запровадили новий дрескод: «тризубі» футболки з контурами Криму та написом «Героям слава!» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
У Посольстві Канади в Україні запровадили новий дрескод: «тризубі» футболки з контурами Криму та написом «Героям слава!»

Оце так!

Фото pravda.com.ua

У Посольстві Канади в Україні запровадили новий дрескод: «тризубі» футболки з контурами Криму та написом «Героям слава!»

Раніше те саме зробили американські та британські дипломати...

Посольство Канади в Україні оприлюднило світлини, на яких працівники одягнені у форму збірної України з футболу.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на посольство у Twitter.

«Новий дрескод в посольстві Канади в Україні? Гарної всім п'ятниці!», - йдеться в дописі.

Новий дрескод в посольстві Канади в Україні? Гарної всім п'ятниці!

10 червня тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та співробітники американського посольства одягли нову форму збірної України. Це ж зробили і у посольстві Британії.

Нагадаємо, 6 червня Українська національна збірна представила нову форму, в якій виступатиме на Євро-2020 з контуром країни з Кримом та написами «Слава Україні!» на спині й «Героям слава!» на комірі.

10 червня Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) зажадала від збірної України по футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис «Героям слава!».

 

Читайте також: Волинський кролик-мольфар напророкував італійцям перемогу над турками у матчі-відкритті Євро-2020 (Відео).