«Попросив його перепаркувати машину від зарядки, а він мене вдарив в обличчя»: помічник нардепа відкрив стрілянину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
«Попросив його перепаркувати машину від зарядки, а він мене вдарив в обличчя»: помічник нардепа відкрив стрілянину

У Харкові сталася стрілянина: чоловіки посперечалися через місце на паркувальному майданчику.

Фото facebook.com/anticorb.

«Попросив його перепаркувати машину від зарядки, а він мене вдарив в обличчя»: помічник нардепа відкрив стрілянину

Конфлікт на парковці стався біля зарядної станції електромобілів

Стрільбу на парковці у Харкові 19 червня відкрив помічник-консультант народного депутата Олександра Куницького Дмитро Ніконов. За його словами, так він захищався під час конфлікту з іншим водієм, інформує Суспільне Харків.

Відео з місця події оприлюднила громадська організація «Антикорупційний блок учасників АТО». Ніконов показав запис самого конфлікту, який зафіксували камери відеоспостереження.

Конфлікт на парковці стався біля зарядної станції електромобілів фірми «Автоентерпрайз», співвласником та засновником якої є Ніконов. За його словами, він просив водія іншого авто переставити машину. Ніконов каже: не бився. Підтверджує, що стріляв.

Ніконов каже: не бився. Підтверджує, що стріляв.

«Попросив його перепаркувати машину від зарядки, а він мене вдарив в обличчя. Я відбіг від нього, стріляв у землю, він набіг пальцем на резинову кулю, тому що я зробив три постріли і казав «не підходь». Він все одно хотів атакувати. Не знаю, що він хотів робити, але він наближався до мене», — сказав Ніконов.

 

 

Травмований внаслідок пострілу чоловік сказав, що не хотів відганяти машину на прохання Ніконова, а той йому хамив. Учасник конфлікту підтвердив, що вдарив Ніконова у голову.

«Він (Ніконов — ред.) обійшов машину, підійшов до моєї водійської двері й почав на мене нападати. Я почав на нього наступати, він дістав пістолет, зарядив — отримав у голову. Боючися за своє життя, я вдарив, бо думав що він зараз застосує пістолет. Думаю, зараз впаде і може «протверезішає» чоловік. І він тоді почав стріляти. Перший раз він промахнувся, друга куля потрапила в ногу», — розповів чоловік.

Громадська організація «Антикорупційний блок учасників АТО» оприлюднила фото пістолету та дозволу на зброю, який Ніконову подовжили до грудня 2023 року. Він підтвердив, що це його пістолет, а представникам ГО назвався журналістом та помічником депутата. На місці в чоловіка також знайшли прескарту. Яке ЗМІ представляє Ніконов, він не відповів.

Читайте також: На Рівненщині водій на крутому авто потрапив у пастку (Відео)