Українські пляжники мають останній шанс завоювати путівки на Олімпіаду (Трансляція, розклад)

Сестри Ірина та Інна Махно.

Фото із сайту volleyball.ua.

З 23 по 26 червня у місті Гаага відбудеться фінальний раунд Континентального Кубка

Континентальний кубок – це турнір, який є останнім шансом завоювати путівку на Олімпійські ігри, які цього року відбудуться у японському місті Токіо. Весь турнір пройде за системою плей-офф, початкова стадія – 1/8 фіналу. Країни-переможці отримають путівки на Олімпіаду, пише Волейбол.юа.

Збірна України на цьому турнірі має такий склад: чоловічі дуети – Денис Денисенко \ Максим Гладун та Сергій Попов \ Владислав Ємельянчик і жіночі пари Діана Луніна \ Валентина Давідова та сестри Ірина та Інна Махно.

За результатами жеребкування, в 1\8 фіналу чоловічій збірній України дісталися в суперники пляжники з Бельгії – Deroey/Colson та Koekelkoren/van Walle. А жіноча команда зіграє проти італійських спортсменок – Scampoli/Bianchin та They/Breidenbach.

Переглянути матчі онлайн та підтримати наших пляжників можна буде на офіційному Youtube-каналі ЄКВ.