Сто додаткових викликів: на Волині через спеку «швидка» виїжджає частіше - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Сто додаткових викликів: на Волині через спеку «швидка» виїжджає частіше

«Медичні бригади на перепочинок впродовж зміни, яка триває 24-години — не заїжджають, з одного виклику, їдуть одразу на інший».

Фото Суспільне.Волинь.

Сто додаткових викликів: на Волині через спеку «швидка» виїжджає частіше

У зв'язку зі спекою цього тижня кількість викликів «швидкої» допомоги на Волині зросла на сто, — розповів Суспільному завідувач диспетчерської обласного центру екстреної медичної допомоги Станіслав Лінік

23 та 24 червня на Волині температура повітря вища +33 градусів, у зв'язку з цим кількість викликів швидкої збільшилася, — каже Станіслав Лінік. До підвищення температури повітря у швидку надходило 450 викликів за добу, нині медики отримують до 530-680 викликів.

«Зараз 100-150 викликів за добу пов'язані з тим, що люди втрачають свідомість від спеки», — каже Станіслав Лінік. На початку літа бригади медиків виїжджали 5 разів за добу на виклики з підозрою на інсульт, нині таких звернень – 20 за добу.

Збільшилась також кількість викликів пов'язаних з отруєннями дітей та травматизмом.

Збільшилась також кількість викликів пов'язаних з отруєннями дітей та травматизмом.

«Медичні бригади на перепочинок впродовж зміни, яка триває 24-години — не заїжджають, з одного виклику, їдуть одразу на інший», – каже Станіслав Лінік.

Загалом в області впродовж доби працює 72 бригади екстреної медичної допомоги.

Читайте також у нас: У селищі на Волині бракує питної води.

Джерело: Суспільне Волинь.