Курси НБУ $ 39.36 € 42.40
Данія перемагає Чехію і виходить у півфінал Євро-2020

Отакої!

Фото sport-express.ru

Саме з Данією зіграє у півфіналі переможець останнього чвертьфіналу між збірними України та Англії

Чехія – Данія – 1:2 (0:1 с Томас Ділейні, 5 хв.; 0:2 – Каспер Дольберг, 42 хв.; 1:2 – Патрік Шик, 49 хв.)

Чемпіонат Європи з футболу 2020 року. Чвертьфінал. 3 липня 2021 року. Баку (Азербайджан). Стадіон «Олімпійський». Головний суддя Бйорн Кейперс (Нідерланди).

Перед матчем легендарний кріль-суперпрогнозист «Газети Волинь» оприлюднив своє передбачення на двобій чехів із данцями. Дивимося, як це було:

У першому таймі данці, завдяки голам Томаса Ділейні та Каспера Дольберга, зробили серйозну заявку на перемогу.

Проте вже в дебюті другої половини зустрічі Патрік Шик повернув інтригу, скоротивши рахунок. Щоправда, більшого чехам досягти не вдалося (хоча вони й дуже старалися!).

Данія – у півфіналі Євро-2020! Це найбільше досягнення данців з часів їхнього вікопомного чемпіонства на Євро-1992!

Також саме з Данією зіграє у півфіналі переможець останнього чвертьфіналу між збірними України та Англії.