Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
Дива не сталося: англійці знищують збірну України у чвертьфіналі Євро-2020 (Відео)

Що тут сажеш... Вже початок був жахливим...

Фото Getty Images/Global Images Ukraine

Футбольне щастя цього вечора повернулося обличчям до фаворита...

Україна – Англія – 0:4 (0:1 – Гаррі Кейн, 4 хв.; 0:2 – Гаррі Магвайр, 46 хв.; 0:3 – Гаррі Кейн, 50 хв.; 0:4 – Джордан Гендерсон, 63 хв.)

Чемпіонат Європи з футболу 2020 року. Чвертьфінал. 3 липня 2021 року. Рим (Італія). «Стадіо Олімпіко». Головний суддя Фелікс Брих (Німеччина).

Редакційний суперкріль газети «Волинь» перед матчем традиційно оприлюднив свій прогноз на поєдинок.

Перший шок уболівальники збірної України пережили, побачивши заявку нашої команди на матч. Адже одного з лідерів «синьо-жовтих» Руслана Маліновського не було не лише в стартовому складі, а й навіть у запасі.

Другий шок чекав на нас вже в дебюті поєдинку. Рахім Стерлінг пошив у дурні захисну лінію збірної України й вивів на ударну позицію Гаррі Кейна, який впритул розстріляв ворота Георгія Бущана.

А ось початок другого тайму перетворився для «тризубих» на справжнісіньке жахіття.

А ось початок другого тайму перетворився для «тризубих» на справжнісіньке жахіття. Після перерви не минуло ще й п'яти хвилин, а збірна Англії вже довела рахунок до 3:0 на свою користь. Ударами головою забивали Гаррі Магвайр і той таки Гаррі Кейн.

Згодом Джордан Гендерсон – також головою – довів рахунок до знущальних 4:0.

Збірна України пакує валізи, натомість англійці готуються до півфіналу зі збірною Данії.