У дівчини після вакцини Pfizer збільшилися груди: лікарі пояснили, як таке можливо - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
У дівчини після вакцини Pfizer збільшилися груди: лікарі пояснили, як таке можливо

Отакої!

Фото marieclaire.

У дівчини після вакцини Pfizer збільшилися груди: лікарі пояснили, як таке можливо

Приблизно в 10% жінок, які вакцинувалися проти коронавірусу, розширюються лімфатичні вузли. Від цього у представниць прекрасної статі з’являється ілюзія, нібито у них виросли груди

Таке пояснення дали медики, прокоментувавши заяву 17-річної дівчини з Норвегії, нібито у неї груди «виросли» після щеплення вакциною Pfizer.

Про це повідомляє видання NRK, передає rivnenews.com.ua.

У них дійсно складається враження, що їхні груди виросли, проте насправді це не так.

За словами медичних фахівців, такий ефект може викликати лише збільшення лімфатичних вузлів. Зазначається, що це є звичайною реакцією організму на введення препарату саме цього виробника. Проте в такому випадку збільшення грудей стає лише тимчасовим явищем.

Представник Норвезького агентства лікарських засобів Стейнар Мадсен підкреслив, що лімфатичні вузли збільшувалися приблизно в 10% вакцинованих жінок після того, як вони отримували першу ін’єкцію вакцини. Медик додав, що так у них дійсно складається враження, що їхні груди виросли, проте насправді це не так.

В американській компанії Pfizer не виключили, що подібний ефект може спостерігатися після їхньої вакцини. Водночас зауважили, що жодних скарг із цього приводу на свою адресу не чули.

Читайте також: Вулицями Івано-Франківська шпацирувала дама з голими цицьками (Відео).

Нагадаємо, нещодавно користувачка соцмережі Ель Маршалл опублікувала відео у TikTok, де розповіла, мовляв, у неї майже на два розміри «виросли» груди після того, як вона отримала щеплення вакциною Pfizer.

Pfizer&BioNTech – офіційна назва вакцини BNT162b2, розробленої американським фармакологічним концерном Pfizer спільно з німецькою біотехнологічною компанією BioNTech. Виробник заявляє, що препарат має ефективність 95%. Однак вона досягається тільки після введення другої дози.