Відпочинок під загрозою: нечистоти з каналізації можуть потрапити в озеро Світязь (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Відпочинок під загрозою: нечистоти з каналізації можуть потрапити в озеро Світязь (Фото)

Недобросовісними мешканцями займуться правоохоронці.

Фото зі сайту Шацької селищної ради – ОТГ.

Відпочинок під загрозою: нечистоти з каналізації можуть потрапити в озеро Світязь (Фото)

Виявлено факти незаконного приєднання до каналізаційної мережі

На території Шацької громади, а саме в селі Світязь, по вулицях Жовтнева і Набережна, та в смт Шацьк, по вулиці Вересова, серед людей, які надають послуги з тимчасового проживання, були виявлені факти самовільного приєднання до каналізаційної мережі. Про це інформували на сайті Шацької громади.

Фірма-підрядник, яка завершує в Світязі роботи з будівництва каналізаційної мережі, оперативно відреагувала на відповідні звернення-скарги людей, провівши перевірку. Інформація про порушення законодавства підтвердилася.

«Незаконні дії вчинили люди, які не сплачують туристичного збору і, крім того, ще й наносять шкоду навколишньому середовищу.

Каналізація ще не введена в експлуатацію, тому є ймовірність, що нечистоти можуть потрапляти в озеро.

Читайте такожКаналізаційну систему в туристичному Світязі цього літа не запустять

«Незаконні дії вчинили люди, які не сплачують туристичного збору і, крім того, ще й наносять шкоду навколишньому середовищу. На відповідній нараді, яка відбулася в селищній раді, було вирішено звернутися у правоохоронні органи, екологічну та податкову інспекції, аби порушників притягнути до відповідальності», - прокоментував ситуацію Сергій Карпук, Шацький селищний голова.