У сусідній з Волинню області підтвердили випадки ковіду штаму «Дельта» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
У сусідній з Волинню області підтвердили випадки ковіду штаму «Дельта»

Штам коронавірусу «Дельта» зафіксували в Україні у червні.

Фото nszu.gov.ua.

У сусідній з Волинню області підтвердили випадки ковіду штаму «Дельта»

Захворіли троє осіб

У Львівській області підтвердили три випадки захворювання на коронавірус штаму «Дельта». Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, пише LB.ua.

Двоє хворих у межах інкубаційного періоду перебували у Великобританії і ще один – у Росії. Усі проходили стаціонарне лікування. Стан хворих з позитивною динамікою.

На дослідження до Центру громадського здоров’я м. Києва раніше направили 6 тестів ПЛР з Львівщини з підозрою на наявність «Дельти». Відтак, у трьох з них підтвердили наявність штаму.

Як повідомив директор департаменту Орест Чемерис, раніше на дослідження до Центру громадського здоров’я м. Києва раніше направили 6 тестів ПЛР з Львівщини з підозрою на наявність «Дельти». Відтак, у трьох з них підтвердили наявність штаму.

Виконуюча обов’язки генерального директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко зазначила, що двічі вакциновані люди на 80% захищені від важкого перебігу ковіду, викликаного  «Дельтою».

Читайте також: Троє волинян захворіли на коронавірус

Нагадаємо, штам коронавірусу «Дельта» зафіксували в Україні у червні. Його виявили у жінки та дитини, які повернулися з Росії.

Цей штам агресивніший за бета («південно-африканський») чи альфа («британський») та виражається надважкою клінічною картиною з ураженням не тільки органів дихання, а й шлунково-кишкового тракту та нирок. Він в 1,6 раза заразніший, ніж штам альфа («британський»), у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації, а ризик реанімації при інфікуванні збільшується у 1,45 раза.