Волинянин незаконно зрубав дерева: його судитимуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
Волинянин незаконно зрубав дерева: його судитимуть

Останнє слово – за судом.

Фото Pixabay.

Волинянин незаконно зрубав дерева: його судитимуть

Волиняни постануть перед судом за злочини проти довкілля Прокурори Ківерцівського відділу Луцької окружної покуратури скерували до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про вчинення двома волинянами злочинів проти довкілля

Один із них, 63-річний житель села Красноволя Луцького району, постане перед судом за зберігання незаконно зрубаних дерев.

На подвір'ї його домоволодіння правоохоронці виявили незаконно зрубану деревину.

Селянин завдав матеріальної шкоду на суму понад 25 тисяч гривень.

Протиправними діями волинянина інтересам держави в особі Державного підприємства «Колківське лісове господарство» завдано істотну шкоду на суму понад 31 тисячу гривень.

Другий обвинувачений – 20-річний житель села Грем’яче Луцького району, відповідатиме перед судом за незаконну порубку дерев.

Удень 9 липня, не маючи лісорубного квитка, зрізав сосни, завдавши ДП «Цуманське лісове господарство» матеріальну шкоду на суму понад 25 тисяч гривень.

Зауважимо, що згідно із санкцією ч.1 ст. 246 КК України незаконна порубка дерев у лісах, перевезення та зберігання незаконно зрубаних дерев, внаслідок чого заподіяно істотну шкоду, карається карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також: Громаді на Волині повернули земельну ділянку.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.