Волинські спортсмени-вогнеборці – найспритніші в країні (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Волинські спортсмени-вогнеборці – найспритніші в країні (Фото, відео)

Змагання були гарячими в прямому і переносному значенні.

Фото volyn.com.ua.

Волинські спортсмени-вогнеборці – найспритніші в країні (Фото, відео)

Перша команда нашої області переконливо перемогла в естафеті у змаганнях за Кубок України з пожежно-прикладного спорту в Луцьку

На Волинь приїхали більше сотні спортсменів і 23 спортсменки із 14 команд різних регіонів країни. Вже завершилися змагання з підйому по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху, подолання 100 метрової смуги з перешкодами, двоборство, а сьогодні – пожежна естафета 4х100 метрів на стадіоні «Авангард».

 За підсумками цих етапів протистояння волиняни впевнено лідирують. 

У сьогоднішній естафеті «золото» виборола перша команда Волині, «срібло» – за одеситами, на третій сходинці – друга команда нашої області. 

 

– Ми намагаємося залучити якнайбільше глядачів, якнайширшу телевізійну аудиторію до цих змагань, щоб популяризувати такий видовищний спорт та пропагувати здороровий спосіб життя серед молоді, – каже речник Головного управління ДСНС в області Володимир Нестеров. За його словами, завтра після турніру з бойового розгортання стане відомий володар Кубка України. А у сьогоднішній естафеті «золото» виборола перша команда Волині, «срібло» – за одеситами, на третій сходинці – друга команда нашої області.

 

Як зазначив тренер команди переможців Юрій Сафатюк, правила пожежної естафети масксимально наближені до реальних умов роботи рятувальників, адже під час проходження дистанції спортсменам доводиться долати перешкоди, оперативно переносити і з'єднувати пожежні рукави та швидко гасити вогонь. Його підопічний Володимир Стасюк каже, що успішний результат волинян – показник ефективної роботи керівництва Головного управління ДСНС в області й наставників команди.

Про хороші умови для розвитку пожежно-прикладного спорту на Волині говорив і досвідчений учасник турніру з Одещини Анатолій Бабенко.

 

Читайте також: «Сьогодні знову було зґвалтування українського футболу…» (Відео).

– Мені давно знайома спортивна база вашої області. Волиняни мають оновлений стадіон, є всі умови для тренувань та проведення змагань міжнародного рівня, – заявив спортсмен. 

 

Підтвердив думку одесита і головний суддя змагань Олександр Тарасов.

– На Волині дуже добре ставляться до розвитку пожежно-прикладного спорту. Невипадково ваша команда вже декілька років поспіль займає перші сходинки на всеукраїнських турнірах, а чотири представники області відстоююють честь держави на міжнародних змаганнях у складі збірної, – підсумував Олександр Кузьмич.