«Нові майдани – нові банани»: римування Мендель принизило і обурило українців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
«Нові майдани – нові банани»: римування Мендель принизило і обурило українців

Про що вона думає?

Скріншот із відео.

«Нові майдани – нові банани»: римування Мендель принизило і обурило українців

Соцмережі вибухнули через чергову провокацію колишньої прессекретарки про Майдан

Експрессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель на своїй сторінці у Facebook оприлюднила тему чергового блогу із програми «Велика деолігархізація» і зібрала чимало гнівних коментарів. Вона зібралася розповідати про «нові майдани», повідомляє Главком.

Заклики іти на майдан з будь-якого приводу перетворилися на політичні змагання зі спортивним присмаком.

«Нові майдани – нові банани. Соцмережі знову «качають». На носі – осінь, а відтак пора розповідати про нові майдани - тарифні чи проти Формули Штайнмаєра - в цілому, помітьте, причина для протестів вже давно не має значення. Заклики іти на майдан з будь-якого приводу перетворилися на політичні змагання зі спортивним присмаком.Сьогодні о 22:00 на Україна24 «Велика деолігархізація», – написала Юлія Мендель.

Між тим, у коментарях колишній прес секретарці закидають, що вона такими дописами знецінює Майдан.

  • «Майдан – це не про ковбасу чи тарифи», – написав Олексій Малютін.
  • «Скільки треба протестів і революцій - стільки і буде, щоб нікчеми не порівнювали майдани з бананами», – ідеться в іншому коментарі.

«Розгромні, рекордні 73% у другому турі теж у суті своїй були революцією. Лишень прийнятною для більшості населення: без брудних наметів, розтрощеного Майдану, негігієнічних і холодних ночей з ризиком бути побитим, знесеним водометами чи обприсканим газом, без усієї цієї революційної «романтики» минулих століть, але з чітким, жорстким і емоційним вироком тодішній владі», – написала Мендель.

Читайте також: Мер Мінська наказав прибрати українські товари з «кращих полиць» магазинів.