Закликаю всіх пам’ятати, якою ціною нам дісталась Незалежність, – Петро Порошенко разом із ветеранами вшанував пам’ять українських воїнів (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Закликаю всіх пам’ятати, якою ціною нам дісталась Незалежність, – Петро Порошенко разом із ветеранами вшанував пам’ять українських воїнів (Фото)

Петро Порошенко з ветеранами війни проти російської агресії вшанував пам’ять українських воїнів.

Фото https://eurosolidarity.org.

Закликаю всіх пам’ятати, якою ціною нам дісталась Незалежність, – Петро Порошенко разом із ветеранами вшанував пам’ять українських воїнів (Фото)

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко разом з ветеранами війни проти російської агресії, громадськими активістами, депутатами у Залі Пам‘яті Міністерства оборони України вшанував героїв, які віддали життя за Незалежність

«Сьогодні в цей урочистий день 30-ої річниці відновлення Незалежності суверенної держави Україна ми разом з усією командою, разом з ветеранами російсько-української війни починаємо цей день з вшанування пам’яті наших героїв. Героїв, які 7 років тому, коли Україна святкувала 23-тю річницю своєї незалежності, забезпечили, щоб була і 24-та, і 25-та, і 30-та річниці. Їх могло не бути, якби вони разом з українським народом, волонтерами, добровольцями, частинами Збройних сил України, інших силових підрозділів не зупинили агресора. І не звільнили 2/3 окупованого Донбасу, показавши світу приклад любові до України і самопожертви і її ім’я», – сказав Петро Порошенко.

Закликаю сьогодні в цей святковий день помолитися за наших воїнів і завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя для того, щоб 30-та річниця Незалежності насправді відбулась.

«Це – відповідь сьогоднішній владі, а що ж є гарантом суверенітету і незалежності України. Гарантом суверенітету і не залежності України, в першу чергу, є Збройні сили України, є її захисники. І чим більше ми будемо поважати і вшановувати пам’ять, чим більше ми будемо любити і забезпечувати Збройні сили, тим міцнішими будуть гарантії суверенітету. Звичайно, що й міжнародні договори, і підтримка світу включно з Будапештським меморандумом є важлива. Але без Збройних сил, без наших воїнів не буде нічого», – переконаний п’ятий Президент.

«Я закликаю сьогодні в цей святковий день помолитися за наших воїнів і завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя для того, щоб 30-та річниця Незалежності насправді відбулась», – говорить Порошенко.

«Сьогодні буде багато подій. Нарешті влада зрозуміла, що армію треба шанувати, і прийняла рішення про проведення військового параду. Сьогодні буде о 13-й годині і Марш добровольців, ветеранів. І мені приємно, що різні ветеранські організації об’єдналися для того, щоб вшанувати 30-ту річницю Незалежності. Зараз вся наша команда відбуває на Майдан для того, щоб зустріти військовий парад, потім ми будемо брати участь в Марші. І я закликаю всіх сьогодні під час святкувань пам’ятати, якою ціною нам дісталася Незалежність», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».

 

 

Як відомо, Меморіальний комплекс «Зала Пам’яті» Міністерства оборони України був створений за сприяння та ініціативи п’ятого Президента Петра Порошенка. Комплекс, який було відкрито 14 жовтня 2018 року, щоранку  вшановує загиблих військовослужбовців Збройних сил України, інших українських військових та правоохоронних формувань, а також добровольців, які загинули в боях за Україну.

 

 

Джерело: Європейська солідарність