Підрозділ української армії отримав почесне найменування на честь видатного волинського полковника - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Підрозділ української армії отримав почесне найменування на честь видатного волинського полковника

54 окремий розвідувальний батальйон Сухопутних військ Збройних Сил України отримав почесне найменування «імені Михайла Тиші».

Фото mil.in.ua.

Підрозділ української армії отримав почесне найменування на честь видатного волинського полковника

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Незалежності підписав укази щодо присвоєння почесного найменування підрозділам армії. Загалом було відзначено 14 полків та бригад

 Серед них - 54 окремий розвідувальний батальйон Сухопутних військ Збройних Сил України, який отримав почесне найменування «імені Михайла Тиші».

Під час походу 1648 року Богдана Хмельницького до Замостя був звягельським сотником Волинського (Звягельського) полку.

Михайло Тиша, кушнір у місті Звягель,  при появі на Волині українського війська у 1648 році, зібрав полк народного ополчення і організував кілька вдалих рейдів углиб Волинського воєводства, у тому числі і до Луцька і 1 вересня 1648 року здобув його. Також здобував і утримував Остріг, Рівне, Клевань, Олику. Під час походу 1648 року Богдана Хмельницького до Замостя був звягельським сотником Волинського (Звягельського) полку.

Читайте також: Петро Порошенко до Зеленського: не намагайтеся нас зупинити вашою зеленою шмарклею​.