«Бронзова» призерка Токіо-2020 вирішила віддати подаровану їй квартиру своєму тренеру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
«Бронзова» призерка Токіо-2020 вирішила віддати подаровану їй квартиру своєму тренеру

Оце вчинок!

Фото REUTERS.

«Бронзова» призерка Токіо-2020 вирішила віддати подаровану їй квартиру своєму тренеру

Власного житла немає у них обох...

Українська борчиня Ірина Коляденко, яка на Олімпіаді в Токіо завоювала бронзову медаль, отримала від керівництва Київської області квартиру в Ірпені.

Однак спортсменка повідомила, що вирішила віддати цю квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку, попри те, що для неї завжди було мрією мати власне житло.

Про своє рішення Коляденко повідомила в Instagram, інформує УНІАН.

Спершу спортсменка розповіла про те, що для неї означає отримати власне житло:

«Щоб ви розуміли, у мене навіть своєї кімнати ніколи не було! Так склалося моє життя. Своє власне житло - це дійсно була моя мрія, не менш бажана, ніж олімпійська медаль. І ось сьогодні я тримаю право власності на однокімнатну квартиру на 41 квадратний метр. І вже завтра я могла почати ремонтні роботи».

Але за всіма моїми перемогами, стоїть ще одна людина.

«Але... Але за всіма моїми перемогами, стоїть ще одна людина, - продовжила Коляденко, - це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, але і завжди був поруч протягом усього часу.

Так, було нелегко. Ну, щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька дочка Тетяна і його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла!».

Коляденко підкреслила, що дарує квартиру тренеру, а сама продовжить працювати заради своєї мрії:

«Я дуже ціную весь внесок свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоча в нашій країні, на жаль, тренерів залишають без уваги, але я все ж хочу сказати своєму тренеру: «Дякую!». І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременку. Ви її заслужили! А я продовжую мріяти і працювати над втіленням своєї мрії. А Ви мені, як завжди, допоможете».

Ірина Коляденко в 2019 році завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу.

У 2021 році вона ставала чемпіонкою Європи, а роком раніше виграла на континентальній першості бронзу.

Бронзу Олімпіади в Токіо 22-річна спортсменка виграла у ваговій категорії до 62 кг.

Читайте також: «Динамо» підсилиться іноземним півзахисником.