
Усі роботи обіцяють невдовзі завершити.
На Волині пів тисячі школярів навчаються дистанційно... через ремонт (Відео)
Уроки відвідують лише учні перших-четвертих і одинадцятих класів, - це майже 400 дітей
Через незавершений ремонт майже 500 школярів розпочали навчання дистанційно у Любешівському ліцеї. Це учні з 5-10 класів, – розповів директор навчального закладу Віктор Дубко, передає «Суспільне».
Ремонт у корпусі розпочали у 2020 році, бо отримали припис від пожежників з вимогою прибрати зі стін пластикові панелі.
Всього у ліцеї навчається 998 дітей.
«Це не аврал, що ми цих десять днів навчатимемся дистанційно, навчання продовжується в онлайн режимі», – каже директор.
Інший корпус, де навчаються старшокласники, зачинений на ремонт. Його мали б завершити ще 23 серпня, – розповів Суспільному начальник відділу освіти Любешівської селищної ради Василь Кух. За його словами, ремонт у корпусі розпочали у 2020 році, бо отримали припис від пожежників з вимогою прибрати зі стін пластикові панелі.
Читайте також: Колишня чиновниця Волинської ОДА, яку спіймали на хабарі, не з'явилася у суд.
Ремонтні роботи у навчальному закладі відбуваються в борг. Проєкт вартував 5,5 мільйонів гривень, каже головний освітянин селищної ради. Зі слів Василя Куха, 90% – це гроші, що мали б отримати з держбюджету, але на сьогодні отримали 820 тисяч гривень.
Зараз верхні поверхи корпусу на завершальному етапі ремонту, на першому – замінюють електропроводку, наносять штукатурку, кладуть плитку. Як розповів прораб підрядної організації Анатолій Мартинюк, попри борг з оплати робіт намагаються якнайшвидше завершити ремонт. За його прогнозами здати корпус зможуть після 13 вересня.
