Родини Героїв Небесної Сотні вимагають звільнити одіозну суддю Волкову, яка відправила за грати Павловського і Шандру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Родини Героїв Небесної Сотні вимагають звільнити одіозну суддю Волкову, яка відправила за грати Павловського і Шандру

Вони вимагають негайного звільнити її від посади.

Скрін Facebook.

Родини Героїв Небесної Сотні вимагають звільнити одіозну суддю Волкову, яка відправила за грати Павловського і Шандру

Родини Героїв Небесної Сотні обурені судовим свавіллям судді Печерського суду міста Києва Світлани Волкової, яка відпустила вбивцю Героїв Небесної Сотні, а зараз відправила за ґрати бойового генерала Ігора Павловського та виробничника Шандру

Про це йдеться у заяві ГО Родини «Небесної Сотні».

«Ми добре пам’ятаємо той день, 19 вересня 2014 року, коли її рішенням було випущено на волю вбивцю наших рідних і близьких – фігуранта справи про розстріл 48 активістів Майдану, командира так званої чорної роти «Беркуту» Дмитра Садовника. Це дало йому змогу втекти до країни-агресора – Російської Федерації, і тим самим уникнути правосуддя і суттєво завадити притягненню до відповідальності його поплічників», – пишуть активісти.

Зараз вона чинить «кривосуддя», переслідуючи патріотів в інтересах Офісу Президента України і діячів часів режиму Януковича.

Вони також нагадали, що суддю Волкову 2016 року було звільнено з посади, та проти неї розпочато кримінальне провадження.

«Однак з приходом до влади Зеленського восени 2019 року її поновили на роботі. Зараз вона чинить «кривосуддя», переслідуючи патріотів в інтересах Офісу Президента України і діячів часів режиму Януковича. І справа Павловського та Шандри – не єдина в її «доробку». У січні 2020 року Світлана Волкова ухвалила скандальне рішення про те, ніби заступник глави Адміністрації Президента часів Януковича, українофоб Андрій Портнов, п’ять попередніх років жив в Україні – хоча в Україні його не було», – йдеться у заяві.

«Кривосуддя Волкової ми ставимо в один ряд із включенням до списків обміну, передачі іншим країнам беркутівців, підозрюваних у вчиненні злочинів під час Революції Гідності, щодо яких не було винесено судових вироків; повернення до країни та популяризацію в медійному просторі українофобів О.Лукаш, А.Портнова та інших; відверте переслідування правоохоронними органами волонтерів та громадських діячів», – вважають у ГО Родини «Небесної Сотні».

«Використання таких суддів демонструє реальне ставлення Зеленського та його «Слуг народу» до цінностей і здобутків Революції Гідності, до всіх тих, хто вже сьомий рік протистоїть збройній агресії Російської Федерації на Сході України», – переконані активісти.

Суддя, яка тримає за ґратами Павловського, відпустила «беркутівців».

«Вимагаємо надання правової оцінки діям судді Волкової і негайного звільнення її від посади, а також поновлення кримінального провадження щодо її ролі у рятуванні вбивць Майданівців. Вимагаємо скасування неправосудних, абсурдних рішень щодо ветеранів війни з російським агресором, волонтерів, виробничників, які підтримували нашу армію. Вимагаємо притягнення до відповідальності служителів режиму Януковича, які чинили злочини проти протестуючих на Майдані і покривали ці злочини», – йдеться у заяві.