Повернувшись з Барбадосу, англійська туристка виявила у бюстгальтері ящірку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Повернувшись з Барбадосу, англійська туристка виявила у бюстгальтері ящірку

Сказитися можна!

Фото Twitter RSPCA Frontline

Повернувшись з Барбадосу, англійська туристка виявила у бюстгальтері ящірку

З великого переляку жінка почала кричати...

Ящірка, яку прозвали Барбі, подолала понад 6 тисяч кілометрів з Барбадосу до Англії у бюстгальтері туристки.

Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на BBC, інформує УНІАН.

Жителька Британії Ліза Рассел повернулася з відпочинку на Барбадосі у рідний Йоркшир.

Жителька Британії Ліза Рассел повернулася з відпочинку на Барбадосі у рідний Йоркшир. Жінка помітила тварину вже після того, як вдома відкрила щільно запаковану валізу. 47-річна Рассел під час того, як розбирала валізу, побачила плямочку на бюстгальтері, струснула його і зрозуміла, що це ящірка. Сама ящірка пережила цю подорож у понад 6 тисяч кілометрів без наслідків.

Ліза пояснила, що коли пакувала речі перед відльотом додому, то сіла на валізу, шоб її застібнути. В одязі британки ящірка провела майже добу.

«Коли гекон ворухнувся, я почала кричати. ​​Це не те, що ви очікуєте знайти у бюстгальтері після подорожі за 4 000 миль», - розповіла вона. 

Зараз ящіркою, яка отримала кличку Барбі, опікується благодійна організація «Королівське товариство із запобігання жорстокому поводженню з тваринами». Зазначається, що просто випустити ящірку на волю у Великоританії забороняється законом. Поки ящірку-мандрівницю до себе взяв відповідний спеціаліст: у неї все добре.

Читайте також: Коли переводимо годинник восени 2021 року: дата й умови.