У Харкові вироблятимуть китайську вакцину CoronaVac - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
У Харкові вироблятимуть китайську вакцину CoronaVac

Нічого собі!

Фото city.kharkov.ua

У Харкові вироблятимуть китайську вакцину CoronaVac

У 2021 році група «ЛекХім» стала офіційним постачальником цієї вакцини в Україну

Харківське підприємство «ЛекХім» в наступному році планує запустити виробництво вакцин в наповнених шприцах – в тому числі і вакцин проти COVID-19.

Про це стало відомо сьогодні на зустрічі колективу «ЛекХіму» з керівником міста Ігорем Тереховим, інформує УНІАН.

«Це дуже важливий проєкт. Ми не знаємо, яка буде ситуація через місяць чи через два з пандемією. І те, що харківське підприємство збирається випускати вакцину та вкласти у виробництво приблизно 25 – 30 мільйонів євро – це дуже добре», - заявив Ігор Терехов.

Ми не знаємо, яка буде ситуація через місяць чи через два з пандемією.

Керівник міста також відмітив, що влада Харкова зараз робить все можливе для того, щоби підготуватися до вірогідної нової хвилі коронавірусу: закуповуються препарати, необхідне медичне обладнання, кисневі станції.

В Харкові буде вироблятися вакцина CoronaVac, створена китайською кампанією Sinovac Biotech. В 2021 році група «ЛекХім» стала офіційним постачальником цієї вакцини в Україну.

Група «Лекхім» існує з 1992 року. Через рік після початку роботи «Лекхім» першою в Україні організувала промисловий випуск препаратів у формі супозиторієв, а в 2000 році розпочала виробляти препарати в таблетках. Сьогодні група «ЛекХім» виробляє більше 200 найменувань лікарських препаратів, які продаються в аптеках Харкова, України та експортується в 35 країн світу. Щорічно група реєструє приблизно 10 нових препаратів.

Читайте також: Світовий банк дав поради щодо пенсійної реформи в Україні.