В Ізраїлі від COVID-19 помер лідер антивакцинаторів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
В Ізраїлі від COVID-19 помер  лідер антивакцинаторів

Навіть перебуваючи в палаті, Шуліан продовжував вести діяльність проти вакцинації.

Фото з фейсбук сторінки Хай Шуліана.

В Ізраїлі від COVID-19 помер лідер антивакцинаторів

Перебуваючи в лікарні, Хай Шауліан звинуватив поліцію в отруєнні і спробі «ліквідувати» його

У понеділок, 13 вересня, в лікарні «Вольфсон» у місті Холон помер один з ідеологів ізраїльських антивакцинаторів Хай Шауліан. Причиною його смерті стали ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою.

Як пише Лівий берег з посиланням на ізраїльське видання «Вести», Шауліан регулярно публікував у соцмережах заклики до відмови від щеплень, а вакцини називав небезпечними для життя. Крім того, він стверджував, що епідемія коронавірусу - не більше ніж вигадка.

Заразившись коронавірусом, Шауліан потрапив до лікарні і провів там близько тижня. Перебіг хвороби у нього був важким, і через короткий час почали відмовляти життєво важливі системи організму.

«Я в критичному стані, не можу розмовляти і відповідати іншим людям. Мені не вистачає кисню. Нестача кисню - це жахлива річ.

11 вересня, коли стан Хая Шауліана різко погіршився, він розмістив у Facebook пост зі своєю фотографією з лікарняної палати. Під фото, де крупним планом зображено його обличчя з кисневими трубками, Хай описав те, що відбувається з ним.

«Я в критичному стані, не можу розмовляти і відповідати іншим людям. Мені не вистачає кисню. Нестача кисню - це жахлива річ», - написав він.

 

Шауліан також закликав своїх прихильників боротися з державою, яка, за його словами, «проводить злочинний примус громадян».

Приблизно за два тижні до госпіталізації Хай Шауліан брав активну участь у демонстрації протесту проти запровадження санітарних норм зеленого стандарту. Під час вуличних протестів його затримала поліція. Через якийсь час чоловік відчув нездужання і звернувся за медичною допомогою.

Уже перебуваючи на лікарняному ліжку, Шауліан продовжив вести діяльність проти вакцинації, звинуватив поліцейських у тому, що його «намагалися отруїти», і навіть назвав те, що відбувається, «спробою ліквідації».

Нагадаємо, в серпні американський радіоведучий-антивакцинатор Дік Фаррел помер від COVID-19. Перед смертю він закликав людей вакцинуватися від коронавірусу.

Читайте також у нас: «На Волині хлопця, який вчинив наругу над Державним прапором України, відправили під домашній арешт».