Йдіть на чердак: чому лікарка на Закарпатті мусила послати пацієнтку подалі (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Йдіть на чердак: чому лікарка на Закарпатті мусила послати пацієнтку подалі (Відео)

Жінка намагалася добитися переведення в іншу палату, але її послали на горище.

Фото УНІАН.

Йдіть на чердак: чому лікарка на Закарпатті мусила послати пацієнтку подалі (Відео)

Виявилося, що у місцевій лікарні перед тим, як розселяти по палатах, у людей не беруть тест на коронавірус, тому вірус можна легко підхопити, навіть якщо у людини інша інфекційна хвороба

В Мукачеві пацієнтка попросила перевести її в палату без хворих на COVID-19. За її словами, у неї вірус не підтвердили. Натомість лікарка її словесно «відправила подалі».

Як передає Закарпатське телебачення / Zakarpatske.TV, інформує УНІАН, пацієнтка розповіла, що напередодні звернулася до лікарні з гарячкою. Під час лікування у медзакладі дізналася, що бабуся в її палаті має позитивний результат ПЛР-тесту.

Під час лікування у медзакладі дізналася, що бабуся в її палаті має позитивний результат ПЛР-тесту.

Виявилося, що у місцевій лікарні перед тим, як розселяти по палатах, у людей не беруть тест на коронавірус, тому вірус можна легко підхопити в лікарні, навіть якщо у людини інша інфекційна хвороба. А воно цього не хотіла, а вдома її чекала маленька дитина.

Тому жінка звернулася до медиків з проханням перевести її звідти. У відповідь на це лікарка інфекційного відділення Мукачівської лікарні сказала у такому разі «піти на чердак».

Відео розмови зняла сама пацієнтка і розповсюдила його в мережі.

Читайте також: Як у волинському місті зустрічали чудодійні ікони (Фото)