В окупованому Криму тигр відкусив однорічному хлопчику великого пальця на руці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
В окупованому Криму тигр відкусив однорічному хлопчику великого пальця на руці

Немає слів...

Фото ua.depositphotos.com

В окупованому Криму тигр відкусив однорічному хлопчику великого пальця на руці

Мама дала шматок м'яса дитині в руку, а батько підняв її, просунув прямо до клітки вольєра. Хлопчик засунув руку з м'ясом у вольєр до тигра, і той відкусив м'ясо разом з пальцем дитини

Увечері 26 вересня у приватному сафарі-парку «Тайган» в окупованому Криму, де зібрано найбільшу колекцію хижаків в Європі, тигр відкусив палець однорічній дитині, повідомляє УНІАН.

За словами очевидиці, чиє повідомлення опубліковано в соціальних мережах, мати та батько разом з маленьким сином вирішили погодувати тигра.

«Мама дала шматок м'яса дитині в руку, а батько підняв її, просунув прямо до клітки вольєра. Хлопчик засунув руку з м'ясом у вольєр до тигра, і той відкусив м'ясо разом з пальцем дитини. Не знаю, чим думали батьки в той момент, адже на кожному кроці у парку інформаційні таблички, що не можна підходити близько до вольєрів, тварини кусаються», - розповіла дівчина.

Однак, як повідомили в окупаційному російському Головному слідчому управлінні Слідчого комітету у Криму, дитину впритул до клітки з хижими тваринами піднесла саме мати. 22-річна жінка перенесла сина через захисну огорожу, внаслідок чого дитина отримала пошкодження руки.

«Зараз дитина спільно з матір'ю перебуває в лікарні, де їй надається медична допомога», - йдеться в повідомленні.

За даними джерела kp.ru, тигр відкусив дитині великий палець лівої руки. Потерпілому малюкові викликали «швидку», медики обробили рану на місці та відвезли хлопчика в лікарню в Сімферополі. Місцеві органи почали перевірку за фактом нападу тварини на дитину.

Мама хлопчика розповіла про стан дитини й своєю чергою поскаржилася на те, що хижаки в парку недостатньо добре огороджені.

«Дитина у свідомості, вчора була операція. Їсть, грає, намагається звикнути брати все однією ручкою. Слідчі сказали, що краще не подавати заяву, адже провини парку немає. Я вважаю, що огорожа біля небезпечних тварин недостатня. Плюс, відсутня медсестра, першу допомогу надати не можуть, попри те, що це місце підвищеної небезпеки», - цитує жінку Telegram-канал SHOT.

Читайте також: Шукають молодого ратнівчанина, який вийшов з лікарні у Луцьку і зник.