Серце, печінку та нирки трагічно загиблого 38-літнього чоловіка гелікоптером МВС доставили з Вінниці до Києва: донорські органи врятують життя двох 12-річних і двох 17-річних дівчат (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
Серце, печінку та нирки трагічно загиблого 38-літнього чоловіка гелікоптером МВС доставили з Вінниці до Києва: донорські органи врятують життя двох 12-річних і двох 17-річних дівчат (Фото)

Приголомшливо...

Фото Національної поліції.

Серце, печінку та нирки трагічно загиблого 38-літнього чоловіка гелікоптером МВС доставили з Вінниці до Києва: донорські органи врятують життя двох 12-річних і двох 17-річних дівчат (Фото)

Серце вже б'ється у грудях однієї із пацієнток...

Сьогодні, 28 серпня, поліцейським гелікоптером авіації МВС із Вінниці до столиці вдалося оперативно доправити живе серце 38-річного донора, який загинув від нещасного випадку, для пересадки 12-річній дівчинці. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, повідомляє Департамент комунікації МВС.

«Щойно закінчилась операція з пересадки серця 12-річній дівчинці, яка втратила б життя, якби вчасно не доставили орган. Серце вже б'ється у її грудях! У межах спільного з МОЗ проєкту аеромедичної евакуації сьогодні поліцейським вертольотом Airbus Helicopters Н-145 з Вінниці донорське серце лише за 50 хвилин було доправлено до Києва», - поінформував міністр внутрішніх справ.

Щойно закінчилась операція з пересадки серця 12-річній дівчинці, яка втратила б життя, якби вчасно не доставили орган. Серце вже б'ється у її грудях!

Денис Монастирський зазначив, що нирки та печінку від того самого 38-річного вінницького донора із супроводом патрульної поліції терміново привезли у Київ для пересадки пацієнтам інших лікарень. 

«Дві нирки буде сьогодні пересаджено дівчаткам 12 та 17 років. Печінку отримає ще одна 17-річна дівчина, яка вже близько місяця знаходилася у критичному стані в реанімації», - наголосив він. 

Денис Монастирський підкреслив, наразі разом із віце-прем’єр-міністром – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та Комітетом ВРУ з питань здоров’я нації, МВС працює над тим, щоб кожен із 7 мільйонів українців, зареєстрованих у додатку «Дія», міг за декілька натискань на екран смартфону дати добровільну згоду стати донором. 

Приголомшливо...

Читайте також: Волохатих джмеликів масово атакують кліщі-кровопивці (Фото).