Волиняни сплатили майже 302 мільйони гривень військового збору - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Волиняни сплатили  майже 302 мільйони гривень військового збору

Працедавці сумлінно сплачують збір.

Фото зі сайту ГУ ДПС у Волинській області.

Волиняни сплатили майже 302 мільйони гривень військового збору

Протягом дев’яти місяців 2021 року наші земляки зробили неабиякий внесок в обороноздатність країни

Для фінансування заходів оборонного характеру та забезпечення національного війська волиняни протягом дев’яти місяців 2021 року сплатили  майже 302 мільйони гривень військового збору.

Сума перерахованого в області до держбюджету військового збору на чверть перевищує аналогічні показники минулого року. 

«Протидія країни зовнішнім викликам потребує належного фінансового забезпечення. Тому  кожен, хто має офіційне робоче місце чи інші легальні доходи, з яких сплачує податки, щомісяця допомагає державі у фінансуванні української армії. Це є посильний внесок в обороноздатність країни відповідальних громадян своєї країни», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Сума перерахованого в області до держбюджету військового збору на чверть перевищує аналогічні показники минулого року. 

Водночас у податковій службі на Волині відзначають належну  податкову дисципліну працедавців, котрі виконують функцію податкового агента для своїх найманих осіб. Завдяки сумлінню соціально відповідального бізнесу бюджети отримують кошти, а наймані працівники – гарантований державою соціальний захист, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Якщо ж Ви отримували доходи, з яких не сплачували податки, саме час скористатися правом на податкову амністію активів, - нагадують волинські податківці.

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Волинські податківці консультують громадян щодо особливостей подання одноразової добровільної декларації за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Джерело: Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області